HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
Lp. |
Imię i nazwisko |
Nazwa prowadzonych zajęć |
Dzień |
Godzina |
Sala |
Oferta dla klas 1-3 SP
|
|||||
1. |
Konieczek Elżbieta |
Basen |
czwartek |
13.10-16.20 |
SPZOZ w Ciechocinku |
2. |
Jankowska Małgorzata Konieczek Elżbieta |
Mega Misja |
środa piątek |
12.30-14.30 13.30-14.30 |
s.12 św. dolna |
3. |
Kułakowska K. Żurawska K. |
Koło małego podróżnika |
środa |
13.30-14.40 |
świetlica s. 5 |
4. |
Sękowska Monika |
Koło plastyczne/taneczne |
poniedziałek |
13.30-14.30 |
świetlica dolna |
5. |
Natalia Paszteleniec |
Koło plastyczne/techniczne |
czwartek |
13.30-14.30 |
świetlica dolna |
Oferta dla 5-8 SP oraz liceum
|
|||||
6. |
Banaś Ewa |
Koło polonistyczne |
piątek |
9.00-9.45 |
czytelnia |
7. |
Branicka Dorota |
Koło taneczne |
w zależności od potrzeb szkoły |
w zależności od potrzeb szkoły |
hol szkolny |
8. |
Garska Joanna |
Koło z matematyki |
pon.- 5 kl. Wt. -7 kl. |
13.35-14.30 |
s.209 |
9. |
Moneta Joanna |
Koło j. niemiecki |
poniedziałek |
14.30-15.20 |
s.20 |
10. |
Maciejewska Edyta |
Koło polonistyczne |
środa, czwartek |
13.45-14.30 12.50-13-35 13.35-14.30 |
s.122 |
11. |
Małkiewicz Ala |
Koło j. angielski |
poniedziałek, czwartek |
12.50-13.35 |
s.14 |
12. |
Mazurkiewicz Aniela |
Koło matematyczne |
pon. -6kl wt.- 8 kl. |
13.35-14.30 14.30-15.20 |
s.120 |
13. |
Osielski Mariusz Płaskonka Danuta |
Koło jeździeckie |
czwartek |
16.00-18.00 |
Kalinowy Zakątek |
14. |
Rynicki Łukasz |
SKS siatkówka |
poniedziałek, piątek |
15.30-17.35 14.30-17.30 |
hala sportowa |
15. |
Sękowski Radosław |
SKS piłka nożna |
wtorek, środa, czwartek |
15.30-17.30 16.00-18.00 |
hala sportowa |
16. |
Sikora Justyna |
Koło biologiczne |
środa |
13.45-14.30 |
s.120 |
17. |
Skrodzka Anna |
Koło chemiczne |
piątek |
14.30-15.30 |
s.1 |
18. |
Skutnik D. Krystyna |
Koło chemiczne |
piątek kl. 7A i 8A |
14.30-15.30 |
czytelnia |
19. |
Świątkowski Marcin |
Crossfit, samoobrona |
wtorek, czwartek |
18.00- 20.00 18.00-20.00 |
hala sportowa |
20. |
Witkowska Barbara |
Koło plastyczne |
wtorek |
15.25-16.10 |
s.108 |
21. |
Zaremba K. Agnieszka |
Koło biologiczne |
poniedziałek |
13.45-15.30 |
s.133 |
22. |
Stanicka Dorota |
Koło muzyczne |
środa |
14.30-16.00 |
aula/sala 202 |
23. |
Karol Kaczorek |
Bosko Band |
według potrzeb |
12.30-12.50 |
Aula |