Zastępstwa w dniu 27.03.2019 środa
Marta Czerwińska
lekcja opis zastępca uwagi
1 8 Pa - Uczniowie przychodzą później   klasa przychopdzi na g.08.45
2 4 Pb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 3 Lc - Matematyka, 204 Wojciech Łukawski j.ang.wg grup
4 3 Lc - Uczniowie zwolnieni do domu    
5 3 Lc - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 7 Pb - Matematyka, 126 Krzysztof Tomeczkowski religia
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 I B Anna Żak - Marszewska  
       
Joanna Garska
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Gl - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Pa - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 2 La - Matematyka, 133 Agnieszka Kruczkowska-Zaremba fakultety z biologii - 2i 3 godz. lekcyjna kl.2a,b,c
4 3 Gm - Matematyka, 209 Barbara Witkowska złączenie grup
5 2 Lb(1) - Matematyka, 133 Agnieszka Kruczkowska-Zaremba złączenie grup
6 2 Lb - Matematyka, 209 Robert Kulczyński religia
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 II B Jerzy Kędzierski  
5 II B Wojciech Łukawski  
       
Ala Małkiewicz
lekcja opis zastępca uwagi
1 8 Pb(2) - Uczniowie przychodzą później   grupa przychodzi na g.09.45
2 8 Pb(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Gl(2) - Język angielski, 122 Edyta Maciejewska j.polski
4 7 Pb(2) - Język angielski, 101 Dorota Utnicka złączenie grup
5 4 Pa(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 4 Pb(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 pB Łukasz Kamiński  
6 pB Aneta Doligalska  
       
Joanna Piernikowska
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 Gm(2) - Uczniowie przychodzą później   grupa przychodzi na g.08.45
2 8 Pa(1) - Uczniowie przychodzą później   grupa przychodzi na godz.09.45
3 2 Lc(1) - Język angielski, 5 Anna Żak - Marszewska złączenie grup
4 1 Lc(1) - Język angielski, 204 Wojciech Łukawski złączenie grup
5 1 Lc(1) - Język angielski, 204 Wojciech Łukawski złączenie grup
6 3 La(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 La(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  II B Dorota Branicka  
4 sz Aneta Olkowska  
       
Danuta Płaskonka
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 La - Historia, 133 Agnieszka Kruczkowska-Zaremba biologia
5 3 Gl - Historia, 113 Edyta Maciejewska j.polski
       
Monika Sękowska
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 Pa - Edukacja wczesnoszkolna, 6 Małgorzata Jankowska edukacja wczesnoszkolna
4 2 Pa - Edukacja wczesnoszkolna, 6 Małgorzata Jankowska edukacja wczesnoszkolna
       
Justyna Sikora
lekcja opis zastępca uwagi
8 7 Pa - Uczniowie zwolnieni do domu    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN