HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

 

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Lp.

Imię i nazwisko

 Nazwa prowadzonych zajęć

Dzień

Godzina

Sala

1.        

Łukasz Rynicki

SKS piłka siatkowa

Poniedziałek

Piątek

14.30 -16.30

14.30-16.30

S1

2

Marcin Świątkowski

Crosfit, samoobrona

Wtorek

Czwartek

17.00-20.00

17.00-20.00

S1

3

Radosław Sękowski

Piłka nożna

Piłka koszykowa

Wtorek  ,Czwartek

Środa

Środa

17.00-19.00

15.30-16.30

17.30.19.30

16.30-17.30

Orlik

S1

S1

S1

S1

4

Monika Chojnacka

Konsultacje z j. niemieckiego

Wtorek

13.45-14.30

124

5

Dorota Branicka

Fakultety ,poziom rozszerzony ,j. polski

 Wtorek

Środa

10.50-11.35

11.45-12.30

110

110

6

Utnicka Dorota

 J .angielski dla kl.4b

Czwartek

12.30-13.45

6

7

Ewa Banaś

 Koło polonistyczne

Wtorek

13.45-14.30

124

8

Ewa Banaś

Przygotowanie do Olimpiady Jęz. Polskiego

Piątek

12.30-13.45

202

9

Justyna Sikora

Koło biologiczne dla uczniów klas III gimnazjum

Czwartek

13.45-14.30

14.40-15-25

122

10

Edyta Maciejewska

 Koło polonistyczne dla klas 4

Poniedziałek

12.50-13.35

122

11

Edyta Maciejewska

 Koło polonistyczne dla klasy 5

Poniedziałek

13.45-14.30

122

12

Joanna Moneta

J .niemiecki PRZYGOTOWANIE DO MATURY

Poniedziałek

9.00-9.45

9A

13

Joanna Moneta

J. niemiecki PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEG0

Koło języka niemieckiego kl.VII

Wtorek

Piątek

Poniedziałek

15.25-16.00

12.30-14.00

14.30-15.25

20

14

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

Krystyna Skutnik -Dorocka

 koło biologiczno – chemiczne

Klasa/ grupa: klasa 8 SP

Piątek

14.40-16.10

133

15

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

koło biologiczne

Klasa/ grupa: klasa 7 SP

Poniedziałek

(3, 4 – ty miesiąca)

14.40 – 15.30

133

16

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

 Biologia dodatkowa dla uczniów klasy 1 b LO – poziom rozszerzony

Klasa/ grupa: 1 b LO

Poniedziałek (1, 2 -gi miesiąca)

14.40 – 16.10

133

17

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

 Biologia dodatkowa dla uczniów klas 3 LO – poziom rozszerzony

Klasa/ grupa: 3 a, b, c LO - PR

piątek (2, 4 -ty miesiąca)

14.40 – 16.30

133

18

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

 Biologia dodatkowa dla uczniów klas 2 LO – poziom rozszerzony

Klasa/ grupa: 2 a, b, c LO - PR

sobota (2 - ga miesiąca)

 11.00 – 13.00

133

19

Barbara Witkowska

Koło plastyczne

Środa

15.30-16.15

108

20

Anna Skrodzka

  koło chemiczne

  Fakultet chemia

Poniedziałek (co drugi tydzień)

Poniedziałek (co drugi tydzień)

14.40-16.20

1

21

Wojciech Wojno

Koło fizyczne

 Piątek

12.40 - 13.35

 

22

Danuta PŁaskonka

Koło historyczne kl  V

 Historia dodatkowa

Czwartek

Wtorek

12.50-13.35

15.20-16.00

123

113

23

Łukasz Kamiński

Koło j. angielski kl. V a

Czwartek

13.45-14-.30

2

24

Ala Małkiewicz

Koło j. angielski

Piątek

12.50-13.35

10

25

Elżbieta Kłosińska

Koło polonistyczne kl.VIIA

Środa

8.00-9.00

12

26

Dorota Stanicka

Koło muzyczne /chór

     

27

Marta Czerwińska

Koło matematyczne VII

Koło matematyczne IVB

Koło matematyczne VIIIA

Środa

Czwartek

14.30-15.20

13.35-14.30

14.30-15.20

126

126

126

28

Aniela Mazurkiewicz

Koło matematyczne VIII

Koło matematyczne V-

wyrównawcze

Koło matematyczne V-rozwijające

Koło matematyczne III k- wyrównawcze

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

13.45-14.40

13.45-14.30

13.45-14.30

13.45-14.30

120

120

120

120

29

Krystyna Skutnik Dorocka

Koło chemiczne III pgts

Koło chemiczne VIIA(od listopada)

Czwartek

Piątek

14.30-15-30

14.30-15-15

Bibl.

1

31

Joannna Garska

- kl. III gimnazjum

- kl. IV - SP koło rozwijające  

 kl. IV - SP koło wyrównawcze

Wtorek

Środa

Czwartek

13.35-14.30

13.35-14.30

13.35-14.30

209

209

209

32

Aneta Doligalska

przygotowanie do konkursów i olimpiad

Środa

14.30-

203

33

Danuta Płaskonka

Mariusz Osielski

kółko jeździeckie Środa 16:00-19:00 Kalinowy
Zakątek

 

 

Dodatkowe informacje