Rok szkolny 2018/19
Przychodzka Weronika
– finalistka konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z biologii
(opiekun dydaktyczny : Justyna Sikora)
Kowalska Oliwia
– finalistka konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z biologii
(opiekun dydaktyczny : Justyna Sikora)
Jabłońska Izabela –
- finalistka konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z biologii
(opiekun dydaktyczny : Justyna Sikora)
Rosowski Łukasz –
- finalista konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z biologii
(opiekun dydaktyczny : Justyna Sikora)
Sztyler Mateusz –
- finalista konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z chemii
(opiekun dydaktyczny : Krystyna Skutnik – Dorocka)
Guślakow Karol -
- finalista konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z chemii
(opiekun dydaktyczny : Krystyna Skutnik – Dorocka)
- finalista konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z fizyki
(opiekun dydaktyczny : Wojciech Wojno)
- finalista konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z matematyki
(opiekun dydaktyczny : Joanna Garska )
Rok szkolny 2017/18
Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno
Finalista: Konrad Morawski – kl. III z
Andrzej Rauchfleisz - kl. III z
Laureat: Julia Gawrońska – kl. III z
Szymon Spaczyński- kl. III z
Chemia: prowadzący mgr Anna Skrodzka
Laureat: Andrzej Rauchfleisz – kl. III z
Matematyka: prowadzący mgr Marta Skonieczna
Laureat: Konrad Morawski – III z
Język polski: prowadzący mgr Elżbieta Kłosińska
Laureat: Ewa Izydorczyk – III z
Tomasz Czajkowski – III z
Historia: prowadzący mgr Elżbieta Stefańska
Laureat: Tomasz Czajkowski – III z
II Ogólnopolska Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów
prowadzący mgr Elżbieta Stefańska
Finalista: Tomasz Czajkowski – kl. III z
Rok szkolny 2016/17
Język angielski
Regionalny Konkurs Piosenki w Językach Obcych (Toruń) – Sara Urbańska – wyróżnienie (op. A. Olkowska)
Powiatowy Konkurs Wiedzy O Krajach Anglojęzycznych – Czajkowski Tomasz – II miejsce (op. Ł. Kamiński)
Gabriela Ciałkowska - III miejsce
(op. Ł. Kamiński)
Matematyka
Konkurs Przedmiotowy z matematyki „Liga Zadaniowa”- Konrad Morawski - II miejsce
(op. M Skonieczna)
Szymon Spaczyński – III miejsce
(op. M Skonieczna)
Karol Guślakow – II miejsce(op. J.Garska)
Aleksandra Ochocińska – wyróżnienie (op. M. Pawłowska)
Konkurs ‘Kangur” – wyróżnienia -
Oliwier Budczan
Karol Guślakow
Konrad Morawski
Andrzej Rauchfleisz
Szymon Spaczyński
Krzysztof Cacko
Julia Jaromirska
Plastyka
„XII Ogólnopolski Konkurrs Plastyczno-Literacki ”Na świętego Walentego różne oblicza miłości” ” - Magdalena Łątkowska - II nagroda (op. B. Witkowska)
„Wojewódzki Konkurs plastyczny „Wolność na zakręcie 13 grudnia 1981r” - Martyna Gawrońska - II nagroda (op. B. Witkowska)
„Wojewódzki Konkurs plastyczny „Wolność na zakręcie 13 grudnia 1981r” - Kaja Szczerba - – III nagroda (op. B. Witkowska)
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Gdybym był malarzem” Raci ążek – wyróżnienia: Alicja Buczkowska , Wojciech Pietrykowski, Wiktoria Rogiewicz (op. B. Witkowska)
Wychowanie fizyczne
Spartakiada Szkół Salezjańskich w Pile –
Piłka nożna (Gim) – II miejsce
Piłka siatkowa dziewcząt (gimnazjum) – II miejsce
WOS
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej – Julia Jaromirska – finalistka (op. A. Doligalska)
Klaudia Marciniak – finalistka (op. A. Doligalska)
Inne
Konkurs Interpretacji Teatralnej w „Baju Pomorskim” – Sandra Przybysz I miejsce
(op. A. Szymańska)
Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska
ETAP REJONOWY –Świercz Klaudia, Przybysz Sandra, Marcelina Maciejewska.
ETAP WOJEWÓDZKI – Sandra Przybysz.
Laureat: Sandra Przybysz
Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno
ETAP REJONOWY – Krzysztof Cacko, Dawid Błaszczyk, Katarzyna Waśkowska, Konrad Morawski, Szymon Spaczyński.
ETAP WOJEWÓDZKI – Krzysztof Cacko, Katarzyna Waśkowska, Szymon Spaczyński.
Laureat: Krzysztof Cacko
Katarzyna Waśkowska
Szymon Spaczyński
Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska
ETAP REJONOWY – Kamil Paradowski.
ETAP WOJEWÓDZKI - Kamil Paradowski.
Laureat: Kamil Paradowski
Chemia: prowadzący mgr Krystyna Skutnik-Dorocka, mgr Anna Skrodzka
ETAP REJONOWY – Konrad Morawski (prowadzący: mgr Anna Skrodzka);
Klaudia Świercz, Przemysław Kłos, Klaudia Marciniak (prowadzący: mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).
ETAP WOJEWÓDZKI – Konrad Morawski (prowadzący: mgr Anna Skrodzka)
Laureat: Konrad Morawski
Język polski: prowadzący mgr Ewa Banaś, mgr Elżbieta Kłosińska
ETAP REJONOWY– Martyna Gawrońska, Julia Jaromirska, Kaja Szczerba (prowadzący: mgr Ewa Banaś);
Tomasz Czajkowski, Konrad Morawski (prowadzący: mgr Elżbieta Kłosińska).
ETAP WOJEWÓDZKI – Martyna Gawrońska, Julia Jaromirska (prowadzący: mgr Ewa Banaś).
Finalista: Martyna Gawrońska
Julia Jaromirska
Matematyka: prowadzący mgr Joanna Garska, mgr Aniela Mazurkiewicz, mgr Marta Skonieczna
ETAP REJONOWY – Kamil Paradowski (prowadzący: mgr Joanna Garska);
Julia Jaromirska, Klaudia Świercz (prowadzący: mgr Aniela Mazurkiewicz);
Konrad Morawski (prowadzący: mgr Marta Skonieczna).
ETAP WOJEWÓDZKI – Konrad Morawski (prowadzący: mgr Marta Skonieczna).
Finalista:Konrad Morawski
Rok szkolny 2015/16
Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska
ETAP REJONOWY – Aleksandra Skorupa, Olga Lenartowska, Sandra Myczkowska, Julia Tomecka, Świercz Klaudia, Przybysz Sandra.
ETAP WOJEWÓDZKI – Olga Lenartowska.
Finalistka:Olga Lenartowska.
Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno
ETAP REJONOWY – Bartosz Izydorczyk, Maciej Czajkowski, Piotr Konwent, Dawid Błaszczyk.
ETAP WOJEWÓDZKI – Bartosz Izydorczyk.
Finalista:Bartosz Izydorczyk.
Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska
ETAP REJONOWY – Dawid Błaszczyk, Kamil Paradowski, Maciej Andryszewski, Joanna Czyżniejewska, Anna Rauchfleisz.
ETAP WOJEWÓDZKI - Kamil Paradowski.
Finalista:Kamil Paradowski.
Język polski: prowadzący mgr Ewa Banaś, mgr Agnieszka Szymańska,
mgr Edyta Maciejewska
ETAP REJONOWY– Martyna Gawrońska, Julia Jaromirska, Kaja Szczerba (prowadzący: mgr Ewa Banaś);
Klaudia Tomczak, Joanna Czyżniejewska, Anna Rauchfleisz (prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska);
Weronika Adamska (prowadzący: mgr Edyta Maciejewska).
ETAP WOJEWÓDZKI - Anna Rauchfleisz (prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska).
Laureatka: Anna Rauchfleisz.
Język angielski: prowadzący mgr Aneta Olkowska, mgr Łukasz Kamiński, mgr Wojciech Łukawski
ETAP REJONOWY – Agnieszka Rychert, Laura Urbanowicz (prowadzący: mgr Aneta Olkowska);
Weronika Kozłowska, Tomasz Branicki, Weronika Adamska, Miłosz Gostyński, Aleksandra Zajączkowska (prowadzący: mgr Łukasz Kamiński);
Dawid Błaszczyk (prowadzący: mgr Wojciech Łukawski).
ETAP WOJEWÓDZKI – Agnieszka Rychert, Laura Urbanowicz (prowadzący: mgr Aneta Olkowska);
Weronika Kozłowska, Aleksandra Zajączkowska (prowadzący: mgr Łukasz Kamiński) Finalistka:Agnieszka Rychert, Laura Urbanowicz, Weronika Kozłowska.
Język niemiecki: prowadzący mgr Karol Kaczorek
ETAP REJONOWY – Maciej Czajkowski.
ETAP WOJEWÓDZKI – Maciej Czajkowski.
Laureat: Maciej Czajkowski.
Matematyka: prowadzący mgr Joanna Garska
ETAP REJONOWY – Maciej Czajkowski.
ETAP WOJEWÓDZKI – Maciej Czajkowski.
Finalista:Maciej Czajkowski.
Chemia: prowadzący mgr Wiesław Rybka
ETAP REJONOWY – Bartosz Izydorczyk, Maciej Czajkowski.
ETAP WOJEWÓDZKI – Maciej Czajkowski.
Laureat: Maciej Czajkowski.
Sukcesy w konkursach i olimpiadach w PGTS wg klas:
I X:
Świtalska Paulina - III miejsce w Szkolnym Konkursie pt. :”Mistrz Języka Ojczystego”
I Z:
Czajkowski Tomasz : - I miejsce w „Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach
Anglojęzycznych”pod honorowym patronatem Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty
- wyróżnienie w IX edycji konkursu „Liga Starożytnicza” pod
honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Spaczyński Szymon – III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga zadaniowa”
Morawski Konrad - III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga zadaniowa”
Godziątkowska Kalina : -wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
Olszewska Klaudia - wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
Paczkowska Paulina - I miejsce w Konkursie Krasomówczym „Kujawy – moja mała
Ojczyzna” pod patronatem Burmistrza miasta Aleksandrów Kuj.
- III miejsce w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
- wyróżnienie w „Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach
Anglojęzycznych” pod
honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Rauchfleisz Andrzej – II miejsce w Konkursie Krasomówczym „Kujawy – moja mała
Ojczyzna” pod patronatem Burmistrza miasta Aleksandrów Kuj.
Trawińska Dagmara – II miejsce w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
II A:
Pietrykowski Wojciech - wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
Szudzik Daria – I miejsce w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
Trawińska Natalia - wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
Wesołowski Michał - wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty
„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”
II B:
Zajączkowska Aleksandra – finalista Wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego z j.
angielskiego
Paradowski Kamil – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii
II C:
Świercz Klaudia – finalistka Wojewódzkiego Konkursu „Znam swój organizm na szóstkę”
pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
- wyróżnienie w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa”
Jaromińska Julia – III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa”
Newelska Jolanta - III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa”
Wałkowska Katarzyna - wyróżnienie w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa”
III K:
Kozłowska Weronika – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. ang.
Kaczmarek Łukasz – III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
- I miejsce w powiatowych zawodach sportowych piłki nożnej
- II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej
- III miejsce w ćwierćfinałach woj. Kuj – POM. Z piłki nożnej
-I miejsce w turnieju piłki nożnej w ramach powiatowej Gimnazjady
Leśniewski Jakub - I miejsce w zawodach piłki koszykowej w ramach powiatowej Gimnazj.
- III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
- I miejsce w powiatowych zawodach sportowych piłki nożnej
- II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej
- III miejsce w ćwierćfinałach woj. Kuj – POM. Z piłki nożnej
Lipowska Agata - III miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej w ćwierćfinałach woj.
- I miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej
Nisterenko Jacek – I miejsce w powiatowych zawodach piłki koszykowej
- III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
- II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej
Sobierajski Kacper - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
Stanikowski Miłosz - II miejsce w zawodach o Puchar Dyrektora Szkoły
Suchara Magdalena – III miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej w ćwierćfinałach
Woj.
- I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej
- I miejsce w powiatowych zawodach w unihokeja
Szwejk Jan - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
- II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej
Szwejk Marcel – III miejsce w zawodach sportowych z piłki nożnej w A.K.
- I miejsce w powiatowych zawodach z piłki koszykowej
- III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
Wiśniewski Wiktor - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
Wypij Paulina - I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej
- I miejsce w powiatowych zawodach w unihokeja
Wyrąbkiewicz Agnieszka - III miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej w ćwierćfinałach woj.
- I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej
- I miejsce w powiatowych zawodach w unihokeja
Żbikowski Oskar - III miejsce w zawodach sportowych z piłki nożnej w A.K.
- I miejsce w powiatowych zawodach z piłki koszykowej
- III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja
- II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej
- III miejsce w zawodach sportowych z piłki nożnej w ćwierćfinałach
Woj. Kuj-pom.
- I miejsce w powiatowych zawodach sportowych piłki nożnej
- II miejsce w szkolnych zawodach piłki nożnej o Puchar Dyr. Szkoły
III L:
Czajkowski Maciej - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii (100 %)
- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. niemieckiego
- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki
- III miejsce w Konkursie Przedmiotowym z matematyki „Liga
Zadaniowa”
- najwyższy wynik wśród zgłoszonych gimnazjalistów w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. Prof.
Antoniego Swinarskiego na UMK w Toruniu
- 72 % punktów na egzaminie maturalnym na poziomie rozszerzonym
(egzamin zdawany za zgodą Dyrektora OKE w Gdańsku)
Strzelecka Wiktoria – I nagroda w Wojewódzkim Konkursie plastycznym „Na tropach sztuki kwiaty z całego świata” organizowanym przez Wojewódzki Szpital Uniwersytecki i Zespół Szkół Nr 33 w Bydgoszczy
Andryszewski Maciej – laureat konkursu piosenki obcojęzycznej w Choceniu w kat. Solista
- laureat w II Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Młodzi Mistrzowie
Sceny” w Bydgoszczy, kat. Gimnazjum
- II miejsce w VII edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Muz.
- Piosenka jest dobra na wszystko , Osięciny 2016
- I miejsce w kat. Solista na IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki
Obcojęzycznej , Choceń 2016
Rauchfleisz Anna – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. polskiego
- wyróżnienie w III Kujawsko-Pomorskim Przeglądzie Twórczości
Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie „Moje piękne, bezpieczne miejsce”
Lenartowska Olga – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii
organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
- III miejsce w szkolnym konkursie w ramach „Światowego Dnia Ziemi”
Tomczak Klaudia – finalista XII Wojewódzkiego Konkursu „Znam swój organizm na
szóstkę” pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Izydorczyk Bartosz - Finalista Konkursu Przedmiotowego z fizyki
- wyróżnienie w IX edycji konkursu „Liga Starożytnicza” org. Przez
Katedrę Filologii Klasycznej UMK przy współudziale Urzędu Marszałk.
i objętego honorowym patronatem Kuj.-Pom. Kur. Ośw.
Rychert Agnieszka – finalistka Konkursu Przedmiotowego z j. ang. Organizowanego przez
Kuj. – POM. Kur. Oświaty
Stefaniuk Justyna - II miejsce w IX edycji konkursu „Liga Starożytnicza” org. przez
Katedrę Filologii Klasycznej UMK przy współudziale Urzędu Marszałk.
I objętego honorowym patronatem Kuj.-Pom. Kur. Ośw.
Urbanowicz Laura - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. ang.
organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Rok szkolny 2014/15
Finaliści i Laureaci Konkursów Przedmiotowych
Kujawsko – Komorskiego Kuratora Oświaty
Kacper Kopyłowski
FINALISTA PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
klasa III z – op. Aneta Doligalska
Katarzyna Błachowiak
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z FIZYKI
klasa III y – op. Wojciech Wojno
Łukasz Gostyński
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z GEOGRAFII
klasa III y – op. Anna Rogalska
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z HISTORII
klasa III y – op. Elżbieta Stefańska
Jan Kaczmarczyk
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z GEOGRAFII
klasa III y – op. Anna Rogalska
Maria Klamecka
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z J. NIEMIECKIEGO
klasa III y – op. Karol Kaczorek
Anna Pawłowska
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z HISTORII
klasa III z – op. Danuta Płaskonka
Jakub Suski
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z BIOLOGII
klasa III y – op. Agnieszka Zaremba-Kruczkowska
Maciej Czajkowski
LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z CHEMII
klasa II l – op. Wiesław Rybka
Rok szkolny 2013/14
KONKURSY KURATORYJNE
Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Kruczkowska-Zaremba
ETAP REJONOWY – Maciej Czajkowski, Malwina Serafin, Anna Kołodziejska, Anna Komarczewska, Marcin Pilewski, Natalia Redmerska, Oliwia Kozłowska, Marcin Góralski .
ETAP WOJEWÓDZKI – Anna Kołodziejska, Anna Komarczewska, Marcin Pilewski, Marcin Góralski.
Finalista:Marcin Góralski;
Laureat: Anna Kołodziejska, Anna Komarczewska, Marcin Pilewski.
Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno
ETAP REJONOWY – Jakub Suski, Katarzyna Błachowiak, Marcin Góralski, Kacper Kujawa, Marcin Pilewski, Marta Sobczak, Adam Michalski, Maciej Piotrowski, Dariusz Kościelecki.
ETAP WOJEWÓDZKI – Marcin Pilewski;
Laureat:Marcin Pilewski.
Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska
ETAP REJONOWY – Łukasz Gostyński, Jan Kaczmarczyk, Miłosz Borkowski, Jakub Borowski.
ETAP WOJEWÓDZKI – Jakub Borowski;
Laureat: Jakub Borowski.
Historia: prowadzący mgr Danuta Płaskonka
ETAP REJONOWY – Magdalena Kuberska, Miłosz Borkowski.
ETAP WOJEWÓDZKI – Miłosz Borkowski;
Laureat: Miłosz Borkowski.
Język polski: prowadzący mgr Elżbieta Kłosińska, mgr Agnieszka Szymańska,
mgr Edyta Maciejewska
ETAP REJONOWY– Katarzyna Błachowiak, Miłosz Borkowski, Anna Kołodziejska, Oliwia Kozłowska, Natalia Redmerska (prowadzący: mgr Elżbieta Kłosińska);
Marcin Góralski, Aydar Lipiński, Waleria Barbagallo, Maciej Czajkowski (prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska); Katarzyna Hetmańska (prowadzący: mgr Edyta Maciejewska);
ETAP WOJEWÓDZKI – Katarzyna Błachowiak, Anna Kołodziejska (op. mgr Elżbieta Kłosińska);
Finalista:Katarzyna Błachowiak, Anna Kołodziejska (op. mgr Elżbieta Kłosińska).
Język angielski: prowadzący mgr Aneta Olkowska, mgr Anna Żak
ETAP REJONOWY – Jacek Kaczmarek, Miłosz Borkowski (op. mgr Aneta Olkowska);
Natalia Redmerska, Wojciech Niewiadomski (op. mgr Anna Żak).
Język niemiecki: prowadzący mgr Karol Kaczorek
ETAP REJONOWY – Paulina Malczewska, Maria Klamecka;
ETAP WOJEWÓDZKI - Paulina Malczewska, Maria Klamecka;
Laureat: Paulina Malczewska, Maria Klamecka.
Matematyka: prowadzący mgr Marta Skonieczna
ETAP REJONOWY – Marcin Pilewski, Marta Sobczak;
Finalista: Marcin Pilewski, Marta Sobczak
Chemia: prowadzący mgr Wiesław Rybka
ETAP REJONOWY – Anna Kołodziejska, Paulina Malczewska, Natalia Redmerska, Maciej Piotrowski;
ETAP WOJEWÓDZKI – Anna Kołodziejska, Paulina Malczewska;
Finalista:Anna Kołodziejska, Paulina Malczewska
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Wojewódzki Konkurs Matematyczny „LIGA ZADANIOWA”
Finalista: Piotr Jemczura kl. II x (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)
oraz:
Rok szkolny 2012/13
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Wojewódzki Konkurs Matematyczny „LIGA ZADANIOWA”
III m. – Piotr Jemczura kl. Ix (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)
III m. – Marcin Góralski kl. II b (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)
III m. – Kacper Kujawa kl. II b (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)
wyróżnienie - Katarzyna Błachowiak kl. I x (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)
wyróżnienie – Marcin Pilewski kl. II c (op. mgr Marta Skonieczna)
Wojewódzki Konkurs Literacki „List do M. Danilewicz-Zielińskiej” pod patronetem kuratora woj. kuj.-pom.
II m. – K. Błachowiak kl. I x
III m. – M. Durkiewicz kl. I x
wyróżnienia: A. Łęga, M. Serafin, J. Kaczmarczyk, J. Lewandowski, M. Kozłowska, M. Chmielewska.
(op. mgr Elżbieta Kłosińska)
Wojewódzki Konkurs Literacki „Bliżej Norwida” Bydgoszcz
II m. – Jan Kaczmarczyk I x
III m. – Magda Durkiewicz I x
wyróżnienie Łukasz Gostyński I x
(op. mgr Elżbieta Kłosińska)
KONKURSY KURATORYJNE
Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Kruczkowska-Zaremba
ETAP REJONOWY – Agata Bawolska, Kajetan Godziątkowski, Wojciech Świerzko, Julia Bobrowska, Anna Kołodziejska, Natalia Redmerska, Malwina Serafin, Wojciech Czajkowski .
ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska).
Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska)
Fizyka: prowadzący mgr Justyna Chojnacka, mgr Wojciech Wojno
ETAP REJONOWY – Wojciech Czajkowski, Wojciech Świerzko (op. mgr Wojciech Wojno) i Marcin Pilewski .
ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Wojciech Wojno).
Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Wojciech Wojno).
Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska
ETAP REJONOWY – Marcin Pilewski, Kajetan Godziątkowski, Radosław Jóźwiak, Miłosz Rekowski, Wojciech Świerzko.
ETAP WOJEWÓDZKI – Kajetan Godziątkowski (op. mgr Anna Rogalska).
Finalista: Kajetan Godziątkowski (op. mgr Anna Rogalska).
Historia: prowadzący mgr Elżbieta Stefańska
ETAP REJONOWY – Radosław Jóźwiak, Kacper Kurtys.
ETAP WOJEWÓDZKI – Kacper Kurtys (op. mgr Elżbieta Stefańska).
Laureat: Kacper Kurtys (op. mgr Elżbieta Stefańska).
Język polski:
ETAP REJONOWY– Waleria Barbagallo, Miłosz Borkowski, Anna Kołodziejska, Marta Stanikowska, Marcin Góralski, Natalia Redmerska, Oliwia Kozłowska, Katarzyna Błachowiak (prowadzący: mgr E. Kłosińska);
Katarzyna Hetmańska, Filip Baranowski, Amelia Kłaczyńska, Julia Bobrowska
(prowadzący: mgr Edyta Maciejewska);
Kajetan Godziątkowski, Wojciech Czajkowski, Anna Skorupa, Miłosz Kowalczyk
(prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska).
ETAP WOJEWÓDZKI – Marcin Góralski (op. mgr Elżbieta Kłosińska),
Wojciech Czajkowski i Kajetan Godziątkowski (op. mgr Agnieszka Szymańska).
Finalista: Marcin Góralski (op. mgr Elżbieta Kłosińska)
Finalista: Kajetan Godziątkowski (op. mgr Agnieszka Szymańska).
Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Agnieszka Szymańska).
Język angielski:
ETAP REJONOWY – Anna Skorupa, Agata Bawolska (op. mgr Anna Żak);
Anna Kołodziejska, Miłosz Borkowski (op. mgr Aneta Olkowska).
Matematyka:
ETAP REJONOWY –Paweł Łazur, (op. mgr Aniela Mazurkiewicz);
Miłosz Kowalczyk, Wojciech Czajkowski (op. mgr Joanna Garska).
ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Joanna Garska).
Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Joanna Garska).
Chemia:
ETAP REJONOWY – Kajetan Godziątkowski, Wojciech Czajkowski
(op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).
ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).
Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka)
INNE:
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kobiecej - "Kobieta - puch marny"
- III m. - K. Błachowiak kl. Ix,
- III m. - A. Kołodziejska kl. IIc
opiekun: mgr. E. Kłosińska.
Konkurs "Album o Januszu Korczaku" - wyróżnienie specjalne
- Jan Lewandowski kl. Ix, Paulina Zapiec kl. IIc - opiekun: mgr. E. Kłosińska.
Rok szkolny 2011/12
J. polski: - prowadzący mgr Elżbieta Kłosińska; mgr Edyta Maciejewska
- Góralski Marcin - kl. I b; Mielcarek Natalia - kl. III b; Błachowiak Aleksandra - kl. III c; Hołtyn Julia - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego
- Jan Klamecki kl. III c –III miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy oraz Pieśni Regionalnej pod hasłem" BĄDŹ POZDROWIONA, ZIEMIO RODZIN".
J. angielski: prowadzący mgr Anna Gajewska
- Smolińska Dominika kl. b; Błachowiak Aleksandra kl. III c; Janicki Nikodem kl. III c; Kmieciak Ilona kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego
J. niemiecki: prowadzący mgr Karol Kaczorek
- Klamecki Jan - kl. III c; Malczewska Paulina - kl. I c - LAUREACI KONKURSU KURATORYJNEGO
Historia: prowadzący mgr Danuta Płaskonka
- Klamecki Jan kl. III c; Marek Kamil kl. III c; Rybarczyk Bartłomiej kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego
Matematyka: prowadzący mgr Aniela Mazurkiewicz
- Sobczak Katarzyna - kl. III c; Tokarski Filip - kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego
- Tokarski Filip - LAUREAT Konkursu Kuratoryjnego
Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno
- Sobczak Katarzyna kl. III c; Filip Tokarski - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego
Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Kruczkowska-Zaremba
- Kozłowska Kinga kl. III c; Żywiczka Oskar kl. II b - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego
- Czajkowski Wojciech kl. II c; Hołtyn Julia kl. III c; Sobczak Katarzyna kl. III c; Zielińska Weronika kl. III c - LAUREACI KONKURSU KURATORYJNEGO
Chemia: prowadzący mgr Krystyna Skutnik-Dorocka
- Smolińska Dominika kl. III b - uczestniczka rejonowego konkursu kuratoryjnego
Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska
- Godziątkowski Kajetan kl. II c; Rybarczyk Barłomiej kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego
Zajęcia artystyczne: prowadzący mgr Barbara Witkowska
- Staniszewska Angelika kl. I c - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym pod tytułem ,,Dookoła Świata"; Agata Bawolska kl. III c i Agata Jakubczak - wystawa prac w Galerii Sztuki Współczesnej w Toruniu.
- Angelika Staniszewska kl. I c - wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Z podwórka na stadion Euro 2012''
- Nagroda specjalna - Julia Olejniczak - kl. IIIc; I miejsce - Adam Guślakow kl. III c; II miejsce - Bartłomiej Rybarczyk kl. III c; II miejsce - Kacper Kurtys kl. II c - VI Powiatowy Konkurs na Plakat Profilaktyczny
- Agata Kowalczyk kl. III b - Wyróżnienie Honorowe w 39 Międzynarodowym Konkursie Sztuk Pięknych dla dzieci i młodzieży w Republice Czeskiej
- Kinga Kozłowska - III b - III nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Maska Karnawałowa''
Rok szkolny 2010/11
KONKURSY KURATORYJNE
- JĘZYK ANGIELSKI
* ETAP REJONOWY – Natalia Dorocka, Jakub Florczak (op. mgr Joanna Piernikowska)
oraz Maciej Siemiątkowski (op. mgr Anna Gajewska).
- HISTORIA
* ETAP REJONOWY – Jakub Florczak (op. mgr Danuta Płaskonka).
- CHEMIA
* ETAP REJONOWY – Jakub Czyżniejewski, Jakub Florczak
(op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).
- JĘZYK NIEMIECKI
* ETAP REJONOWY – Jakub Florczak (op. mgr Monika Chojnacka),
Jan Klamecki (op. mgr Karol Kaczorek).
* ETAP WOJEWÓDZKI - Jakub Florczak (op. mgr Monika Chojnacka),
Jan Klamecki (op. mgr Karol Kaczorek).
JAKUB FLORCZAK – FINALISTA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka niemieckiego (op. mgr Monika Chojnacka),
JAN KLAMECKI – LAUREAT Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka niemieckiego (op. mgr Karol Kaczorek).
- BIOLOGIA
* ETAP REJONOWY - Biernaciak Adrian, Błachowiak Aleksandra, Czajkowski Wojciech,
Czyżniejewski Jakub, Dorocka Natalia, Florczak Jakub, Hołtyn Julia, Kańkowski Marcin,
Koczwara Małgorzata, Kopyłowski Jakub, Kozłowska Kinga, Lewandowska Patrycja, Łazur Monika,
Marjańska Justyna, Mielcarek Natalia, Ochociński Jakub, Oczachowski Jakub, Olejniczak Julia,
Potaczek Paulina, Radaczyńska Angelika, Rumińska Weronika, Sobczak Katarzyna, Sobolewska Maria,
Zybała Izabela, Żerebecka Justyna (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska).
- FIZYKA
* ETAP REJONOWY - Czyżniejewski Jakub, Linowska Marta, Orzeł Jakub (op. mgr Wojciech Wojno).
- JĘZYK POLSKI
* ETAP REJONOWY - Czyżniejewski Jakub, Florczak Jakub (op. Elżbieta Kłosińska).
* ETAP WOJEWÓDZKI – Jakub Florczak (op. mgr Elżbieta Kłosińska).
JAKUB FLORCZAK – LAUREAT Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka polskiego (op. mgr Elżbieta Kłosińska).
- MATEMATYKA
* ETAP REJONOWY - Czyżniejewski Jakub, Linowska Marta, Lipowska Katarzyna (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).
* ETAP WOJEWÓDZKI - Jakub Czyżniejewski (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).
JAKUB CZYŻNIEJEWSKI – FINALISTA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
- JĘZYK NIEMIECKI
I miejsce w XIII Festiwalu Małych Form Teatralnych w Języku Niemieckim, w kategorii szkół gimnazjalnych
(op. mgr Monika Chojnacka, mgr Karol Kaczorek).
- OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”
* w kategorii – prace indywidualne – wyróżnione zostały prace:
- Walichniewicz Weroniki, Kozłowskiej Kingi, Szczerbik Julii, Maciejewskiego Bartłomieja, Jaroszewskiej Luizy,
(op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska),
* w kategorii – testy - wyróżnione zostały prace:
- bardzo dobry wynik uzyskała:
Maria Sobolewska (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska),
- dobry wynik uzyskali uczniowie:
Florczak Jakub, Gradowski Kamil, Zybała Izabela, Biernaciak Adrian, Kujawińska Oliwia, Radaczyńska Angelika, Sławuta Anna,
Ochociński Jakub, Czajkowski Wojciech, Lipowska Katarzyna , Kowalczyk Miłosz, Świerzko Wojciech, Kańkowski Marcin,
Hołtyn Julia, Łazur Monika, Lewandowska Patrycja, (op. mgr A. Zaremba-Kruczkowska).
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
- MATEMATYKA
* LIGA ZADANIOWA - EDYCJA XXIV
III m. – Wojciech Czajkowski (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),
III m. – Filip Tokarski (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),
WYRÓŻNIENIA:
- Ilona Kmieciak (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),
- Katarzyna Sobczak (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),
- Paweł Łazur (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).
KONKURSY REGIONALNE
- WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
* II ETAP VIII REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM – Oliwia Kujawińska, Karolina Rogowska,
Maria Sobolewska (op. mgr Andrzej Sobieszczyk).
* III ETAP (WOJEWÓDZKI) VIII REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM -
Karolina Rogowska (op. mgr Andrzej Sobieszczyk).
KAROLINA ROGOWSKA – FINALISTKA VIII REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
(op. mgr Andrzej Sobieszczyk).
KONKURSY MIEJSKIE I POWIATOWE
- JĘZYK NIEMIECKI
* Dzień Niemiecki w Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku
Pierwsze miejsce w konkursie wiedzy o Niemczech – Jakub Florczk
(op. Monika Chojnacka), Jakub Kopyłowski i Jan Klamecki (op. mgr Karol Kaczorek).
- · POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY
- I miejsce – Julia Hołtyn,
- II miejsce – Wojciech Czajkowski,
- wyróżnienie – Marcin Kańkowski,
(op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska)
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Indywidualne biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców
Awans do szczebla wojewódzkiego
Wojewódzkie biegi przełajowe
Udział chłopców i dziewcząt
VII Spartakiada szkół salezjańskich
I miejsce piłka siatkowa dziewczęta
V miejsce piłka nożna chłopcy
II miejsce piłka siatkowa chłopcy
Regionalna Liga Piłki Siatkowej Kobiet
Liga w trakcie rozgrywek ,aktualne wyniki na stronie szkoły
Festyn sportowy „Nastolatków wyczyny bez alkoholu i nikotyny”
Rzuty do kosza I miejsce
Piłka nożna I miejsce
Piłka nożna dziewcząt II miejsce
Mistrzostwa Inspektorki Pilskiej im. Św Wojciecha Przeczno
Piłka nożna III miejsce
Turniej ING futsal
I miejsce
Noworoczny turniej piki siatkowej klubów sportowych w Ciechocinku
IV miejsce kobiet